Hakkımızda

Medya Net Work 2000 yılında kurulmuş, uzun yıllar birçok sektörde öncü firmalara alışveriş merkezi aktivite alanı kiralama konusunda profesyonel hizmette bulunan, yönlendiren ve markanıza değer katmak için sizinle birlikte hareket eden en yakın çözüm ortağınızdır. Markanızı sadece alışveriş merkezlerine değil, ürününüzün önem taşıdığı her noktaya götürür… Ürününüzü doğru kitleye ulaştırmak için size yön verir, deneyimlerini paylaşır.

Biz tanıtımın her yerde olacağına inandığımızdan yelpazemizi sadece alışveriş merkezleri ile değil plazalar, belediye meydanları, iskeleler, önemli caddeler, havaalanları, tatil merkezleri gibi birçok noktaya ulaştırıyor, markanızı taşıyoruz. Tanıtım noktanızı seçerken sizi yönlendiriyor, ürününüzün hitap edeceği kitle için tavsiyelerde bulunarak en doğru müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kısacası biz önce sizi dinliyor, ürününüzün özelliğine göre AVM’lerin hangi kapısında olmanız gerektiğini, yoğun olan veya müşteri kitlenizin kullandığı girişleri, açık alanlarda, belediyelerin doğru noktalarında, Anadolu’da hangi AVM’de ne kadar verim alacağınızı size anlatıyoruz.

Sizin için araştırıyor, bunu sizinle paylaşıyoruz…

Ebru DİLER